Evde Kolay Nohut Örgü Modeli Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Nohut Örgü Modeli Yapımı – Anlatımlı

Evde kolay örgü yapımı ile ilgili paylaşımlarıma kaldığım yerden devam ediyorum. Sizlere bu yazımda evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için çok güzel anlatımlı bir örgü modeli paylaşacağım. Evde kolay nohut örgü modeli yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı videodan yararlanarak, sizde evde kolay bir şekilde nohut örgü modelini kısa sürede öğrenebileceksiniz.

Örgü modeli çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Diğer örgü modeli anlatımlı ders videolarına sitemizdeki örgü dersleri veya örgü videoları kategorisinden ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evde kolay nohut örgü modeli yapımı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-nohut-orgu-modeli-yapimi

 

Evde Kolay İnce Boncuklu Bileklik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde boncuklu bileklik yapmak, evde kolay ince boncuklu bileklik yapılışı ve evde kolay ince boncuklu bileklik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir