Evde Kolay Örgü Boyunluk Yapmak

Evde kolay örgü boyunluk yapmak için daha önce paylaştığım çalışmalara benzer güzel bir çalışma paylaştım. Resimli anlatımını paylaştığım çalışma ile sizde çok güzel örgü boyunluk modelleri yapabileceksiniz. Evde örgü boyunluk çalışmasını tığdan yapabilirsiniz. Resimli anlatımda adımlar ve ilmeklerin nasıl atılacağı gösteriliyor.

Kolay bir şekilde harika örgü boyunluklar yapabilir ve çocuklarınıza yada eşinize kışın üşümemeleri için yapmayı düşünebilirsiniz. Rengini istediğiniz ipten yaparak değişik düşünebilirsiniz. Bu yazımda ayrıca anlatımlı videosunu da paylaştım.

Videolu örgü boyunluk yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde güzel örgü boyunluklar yapabileceksiniz. Evde kolay örgü boyunluk modeli yapmak için önceden paylaştığım çalışmalara ise sitemiz üzerindeki örgü işleri bölümünden ulaşabilirsiniz. Kolay örgü boyunluk çalışmasının resimli anlatımı ise şöyle ;

evde-kolay-orgu-boyunluk-yapmak

 
 

Videolu örgü boyunluk yapımı ise şöyle ;

 

Örgü boyunluk yaparak kışın soğuğundan kendinizi koruyabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı farklı şekillerde de yapabilirsiniz. Bu yazımda örgü ve dikişsiz yapımını paylaştım. Evde örgü boyunluk yapmak için diğer çalışmalar hemen bu yazının altında karşınıza çıkacak. Benzer çalışmaları örgü işleri bölümünden bulabilir ve yapımını öğrenerek yapmaya başlayabilirsiniz.

Örgü boyunluk yapıp satabilirsiniz. Turistik yerlerde kolaylıkla kışın satabilir ve para kazanabilirsiniz. Evde dikişsiz boyunluk yapmak için diğer çalışmalara da sitemizden ulaşabilirsiniz. Evde nasıl yapılır bölümünde yer alan örgü atkı modeli veya boyunluk çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : https://tr.pinterest.com/pin/326511041714738873/

 

Tığ İşi Örgü Nihale Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. crochet trépied, crochet trivet ve evde tığdan nihale nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir