Evde Kolay Yıldız Örneği Nasıl Yapılır? – Anlatımlı

Evde Kolay Yıldız Örneği Nasıl Yapılır? – Anlatımlı

Evde kolay yapılan örgü modellerini paylaşmaya kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok kolay bir şekilde öğrenebileceğiniz öğretimli bir çalışma paylaşacağım. Yazımda paylaşacağım çalışmanın adı ise evde kolay yıldız örneği yapılışı… anlatımlı video sayesinde sizde evinizde kolayca bu modeli yapmayı öğrenebileceksiniz. Evde kolay yıldız örneği nasıl yapılır? merak ediyorsanız, paylaşacağım anlatımlı videoyu aralıksız izleyin. Anlatımlı çalışma sonucunda sizde yıldız örneği yapılışını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Diğer örgü modellerini sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Hemen hemen her gün farklı çalışmaları sizlerin önüne getirmeye çalışıyorum. Bu günkü yazımda paylaşacağım çalışma ise yıldız örneği yapımı ile ilgili… evde kolay yıldız örneği yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-yildiz-ornegi-nasil-yapilir

Stricken – knitting – tricotage

 

Evde Kolay Organze Kurdeleden Çiçek Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay organze kurdeleden çiçek yapımı, evde organze kurdeleden çiçek nasıl yapılır ve evde organze kurdeleden çiçek nasıl yapılıyor hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir