Gökkuşağı Battaniye Örneği Örme Resimli Videolu

Gökkuşağı Battaniye Örneği Örme Resimli Videolu

Resimlerde görünen şekli sizlerde kolaylıkla evinizde yapabilirsiniz. Gerçekten şık ve gösterişli olan bu battaniye örneğini tığ işi hemen kısa sürede yapmanız mümkün. Keyifle ve kolay bir şekilde ördükten sonra karyola üzerine, bazaların üzerine veya çeşitli yerlerin üzerine örtü olarak da kullanabileceğiniz çok amaçlı bir battaniye örneği… Paylaştığım tığ işi battaniye yapımı ile ilgili resimli anlatımlardan yola çıkarak sizde çocuklarınıza, bebeklerinize veya çeyizlik bu güzel çalışmayı keyifle yapabilirsiniz.

Yine resimli anlatımın yanı sıra anlatımlı video da paylaştım. Umarım işinize yarar. Bu yazımda paylaştığım gökkuşağı battaniye örneği örme çalışmasını kolayca öğrenebilmeniz için hem resimli anlatım hem de video paylaştım, benzer çalışmaları ise yine sitemizde yer alan battaniye kategorilerine göz atarak ulaşabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar yapıyorsanız? mutlaka bize gönderin adınızla sitemizde yayınlayalım. Beğendiğiniz çalışmalara yorum yapmayı unutmayın. Yazımızda sizlere resimli anlatımını sunacağız. Kolaylıkla kız çocuklarınız için veya erkek çocuklarınızın yataklarında da kullanabileceğiniz gerçekten harika bir örnek…

gokkusagi-battaniye-ornegi

gokkusagi-battaniye-ornegi2

 
 

gokkusagi-battaniye-ornegi3

gokkusagi-battaniye-ornegi4

gokkusagi-battaniye-ornegi5

gokkusagi-battaniye-ornegi6

Tığ işi battaniye örme ile ilgili video :

crocheted blankets – couvertures de bonneterie – gehäkelte Decken

 

Desenli Karton Nasıl Yapılır Resimli Videolu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cardboard pattern, desenli karton yapılışı ve diy motifs carton hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir