Hasır Örgü Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

Hasır Örgü Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

Bu yazımızda sizlere hasır örgü modeli yapılışı ile ilgili bilgiler vereceğiz. Resim ve videolardan yararlanabilir ve sizde kısa sürede hasır örgü nasıl yapılır? öğrenebilirsiniz.

Evde kolayca yapabileceğiniz bu güzel tarifin detaylı videosunda hasır örgü modeli detaylıca adım adım verilmiş. İzleyerek sizde kısa sürede öğrenebilir ve bu güzel modeli yapabilirsiniz. Bilmeyenlere öğretebilir ve onlarla da örneğini paylaşabilirsiniz.

Evde örgü işi yapıyorsanız bu tür değişik örgü modeli ve örgü örneklerini sitemizde çokça bulacaksınız. Aynı zamanda videolu anlatımları sayesinde de kısa sürede öğrenip yapmaya başlayabileceksiniz. Kolay gelsin.

 
 

Matten – mats – nattes – stuoie – måtter – esteras

 

Su Dalgası Örneği Nasıl Yapılır? Videolu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı su dalgası örneği, su dalgası modeli yapmak ve su dalgası örneği nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. nazlıcan diyor ki:

    evde hasır örgü modelini yapmayı öğrenmek istiyordum. bu iyi oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir