İki Şişle Kolay Örgü Modeli Yapımı

İki Şişle Kolay Örgü Modeli Yapımı

Evet hanımlar bu makalemizde sizlere iki şişle kolay örgü modeli ile ilgili bilgiler paylaşacağız. Daha önceki yazılarımızda tığ işi örgüler, bebek hırkası örnekleri, lif örgü modelleri gibi birçok paylaşımda bulunduk. Bugün ki yazımızda ise sizlere bu sefer iki şişle kolay örgü modeli nasıl yapılır? bununla ilgili bilgiler paylaşacağız.

Bu makalemde sizlere ayrıca evde iki şişle kolay örgü modeli yapımı ile alakalı anlatımlı videolarda paylaştım. Anlatımlı videoları takip ederek evde kolay bir şekilde iki şişle örgü modelini yapmayı öğrenebileceksiniz. Her gün farklı örgü modelleri ve örgü işlerini anlatımlı olarak sitemizde paylaşmaya çalışıyorum. Fakat yapılışını anlatamadığım makaleler de oluyor.

Bu yüzden sizlerden özür dileyerek, hemen anlatımını yapan videoları paylaştığımı belirtmek istiyorum. Yine makalemde iki şişle yapılan örgü modelinin örnek resimlerini de paylaştım. Hem fikir edinmeniz açısından hem de yapılan farklı çalışmaları size göstermek amaçlı… anlatımlı çalışmayı izleyerek bu güzel şiş örgü modeli çalışmasını sizde kolaylıkla öğrenebilir ve evinizde yapabilirsiniz.

Sitemize hemen hemen her gün farklı örgü modellerinin yapılışlarını anlatan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bizi takip etmeyi unutmayın. Bu yazımın sonunda benzer çalışmaları göreceksiniz. Onlara da göz atmayı unutmayın. Kolay gelsin.

iki-sisle-kolay-orgu-modeli-yapimi

iki-sisle-kolay-orgu-modeli-yapimi1

iki-sisle-kolay-orgu-modeli-yapimi2

iki-sisle-kolay-orgu-modeli-yapimi3

 
 

iki-sisle-kolay-orgu-modeli-yapimi4

iki-sisle-kolay-orgu-modeli-yapimi5

iki-sisle-kolay-orgu-modeli-yapimi6

iki-sisle-kolay-orgu-modeli-yapimi7

 

Anlatımlı videolarda iki şişle yapılan örgü modelinin tam detaylı tarifleri yer almaktadır. İzleyerek kolaylıkla sizde bu modeli yapılışını öğrenebilirsiniz. Diğer çalışmalar için sitemizde yer alan örgü işleri veya örgü modelleri kategorilerine göz atmanızı öneririm. Kolay gelsin.

 

Örgü Bebek Hırkası Yapımı Videolu Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. baby cardigan, cardigan bébé ve örgü bebek hırkası çeşitleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir