İşkembe Örgü Örneği Nasıl Yapılır?

İşkembe Örgü Örneği Nasıl Yapılır?

İşkembe örgü örnekleri arayanlar için araştırıp bulduğum alttaki örneklerden yararlanabilirsiniz. Evde kolay işkembe örneği yapmak için örgü işleri bölümünde benzer anlatımlı videolara ulaşabilirsiniz.

Farklı çalışmalar hemen bu yazımın altında yine karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri işkembe örgü örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Anlatımlı işkembe örgü örneği sayesinde sizde bu güzel modelin nasıl yapıldığını öğrenebilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Sitemizde benzer örgü örneklerine ve birbirinden güzel örgü modellerine ulaşabilirsiniz. Anlatımlı örgü işleri ve örgü örneklerini ben çok severim. Buldukça da sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 
 

 

 

Kutteln mesh – tripe mesh – maille tripiers – malla de callos – kallun mesh – maglia trippa

 

Kolay Bebek Patiği Örneği Resimli Videolu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. en kolay patik örneği, kolay patik nasıl örülür ve kolay patik nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir