Kedi Gözü Örneği Nasıl Yapılır?

Kedi Gözü Örneği Nasıl Yapılır?

Güzel bir örgü örneği olan kedi gözü örneğini sizde kolaylıkla öğrenebilir ve yapabilirsiniz. Anlatımlı video sayesinde sizde kedi gözü örgü örneğinin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Birbirinden değişik örgü örneklerini sitemizde hatta bu yazımızın hemen altında da bulacaksınız. Onları da inceleyerek harika örgü örnekleri çıkarabilirsiniz. Eğitici video sayesinde sizde kedi gözü örneğinin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Öğrendikten sonra komşularınıza ve sevdiğiniz örgü arkadaşlarınıza da bu güzel kedi gözü örgü örneğinin yapılışını öğretebilirsiniz. Anlatımlı örgüleri sitemizde bol sayıda bulacaksınız. Kolay gelsin.

 
 

kedi-gozu-ornegi-nasil-yapilir

Beispiel für ein Katzenauge – Example of a cat’s eye – Exemple de l’oeil d’un chat – Esempio di un occhio di gatto – Eksempel på en katteøje – Ejemplo de los ojos de un gato

 

Tren Yolu Örneği Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tren yolu örneği yapılışı, kolay tren yolu örneği ve tren yolu örgü örneği yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir