Kolay Bebek Patiği Nasıl Örülür? Videolu

Kolay Bebek Patiği Nasıl Örülür? Videolu

Evet bu yazımızda ise sizlere kolay bir şekilde nasıl bebek patiği örebileceğinizi anlatan video paylaşacağız. Yine video öncesi sizlere örnek çok güzel örülmüş bebek patiklerinden de paylaşımlarda bulunacağız. Bu sayede yapmayı düşündüğünüz bebek patiği için size fikir oluşturmuş olur.

Yeni bebek bekleyenlere düşünebileceğiniz en güzel hediye şüphesiz bebek patiği almak olur. Bu makalemde sizlere öncelikle örnek bebek patikleri paylaştım. Yine makalemin hemen altında bebek patiği anlatımlı videolar yer almaktadır. Anlatımlı çalışmaları izleyerek, çok güzel bebek patikleri yapmayı öğrenebilirsiniz.

Her gün sizlere değişik bebek patik örnekleri ve anlatımlı çalışmalarını paylaşıyorum. Birbirinden güzel bebek patiği anlatımlı yapılışı sayesinde sizde evinizde bu çalışmaları yapmayı öğrenebilirsiniz.

bebek-patigi-nasil-orulur

bebek-patigi-nasil-orulur2

bebek-patigi-nasil-orulur3

bebek-patigi-nasil-orulur4

bebek-patigi-nasil-orulur5

bebek-patigi-nasil-orulur6

bebek-patigi-nasil-orulur7

bebek-patigi-nasil-orulur8

bebek-patigi-nasil-orulur9

 
 

bebek-patigi-nasil-orulur9

bebek-patigi-nasil-orulur10

bebek-patigi-nasil-orulur11

bebek-patigi-nasil-orulur12

bebek-patigi-nasil-orulur13

bebek-patigi-nasil-orulur14

bebek-patigi-nasil-orulur15

bebek-patigi-nasil-orulur16

bebek-patigi-nasil-orulur17

Bebek patik örneklerinin resimlerinden sonra yukarıda size çok güzel bir anlatımlı video paylaştım. Anlatımlı çalışmayı izleyerek sizde evinizde kolaylıkla bebek patiği nasıl örülür öğrenmiş olursunuz. Bebek patik modellerini sitemizde yer alan ilgili kategoriye girerek incelemenizi öneririm. Yine bu makalemin sonunda benzer yazılar adlı köşede farklı bebek patik çalışmalarını da bulabilirsiniz. Sizde bebek patik çalışmaları yapıyorsanız bize gönderin yayınlayalım. Kolay gelsin.

How to knit baby patig – Comment tricoter bébé patig – Wie man Baby Patig stricken

 

Su Damlası Örneği Yapılışı Videolu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. échantillon de tricotage, knitting sample ve Strickprobe hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Banu diyor ki:

    video gayet güzel olmuş. çok işime yaradı teşekkür ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir