Liflerin Etrafına Püskül Yapılışı

Liflerin Etrafına Püskül Yapılışı

Lif örmeyi çok seviyorsanız, bu yazımızı da seveceksiniz. Bu yazımızda sizlere liflerin etrafına nasıl püskül öreceğinizi görebileceksiniz. Liflerin etrafına püskül örerek onları daha da güzelleştirebilirsiniz.

Evde lif yapımı ile uğraşıyorsanız? doğru yerdesiniz. Sitemizde birçok farklı lif modelinin yapılışı ve anlatımlı videolarına ulaşabilirsiniz. Lif yapılışı ile ilgili çalışmalar yapıyorsanız? bu yazımda sizlere liflerin etrafına püskül yapılışı ile ilgili örnek ve anlatımlı videolar paylaştım.

Bu sayede sizde evinizde yaptığınız liflerin etrafına çok kolay bir şekilde püskül yapmasını öğrenebileceksiniz. Püsküllü lif modelleri her zaman daha çok tercih edilmiştir. Hem görüntüsü hem de farklı olması nedeniyle çokça tercih ediliyor. Sizde yaptığınız lif örneklerine püskül geçerek çeşitli püsküllü lif örnekleri ortaya çıkarabilirsiniz.

El işleri ve lif modelleri bakımından her gün paylaşımlarda bulunmaya çalışıyoruz. Yorumlarınızı eksik etmeyin.

liflere-puskul-yapilisi

liflere-puskul-yapilisi1

liflere-puskul-yapilisi4

liflere-puskul-yapilisi5

liflere-puskul-yapilisi6

liflere-puskul-yapilisi7

 
 

liflere-puskul-yapilisi8

ovunma-bezi-ornegi-yapilisi24

ovunma-bezi-ornegi-yapilisi23

ovunma-bezi-ornegi-yapilisi22

 

fiber tassel – gland de fibres – Faser Quaste

 

Banyoda Ovunma Bezi Örgü Örnekleri ve Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 banyo lifleri, 2015 lif modelleri ve banyo lif örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir