Örgü Çanta Nasıl Yapılır? Resimli Videolu

Örgü Çanta Nasıl Yapılır? Resimli Videolu

Kullanışlı ve farklı tarzınız olsun ister misiniz? bu çantalar ile fark edilirsiniz. Sizde bu yazımızdan sonra artık bir örgü çanta sahibi olacaksınız. Gerçekten şahane görüntüsü ile arkadaşlarınız sizden kendilerine hediye etmenizi dahi isteyebilirler.

Çok güzel bir çalışma olan örgü çanta nasıl yapılır? konulu yazımda paylaşacağım örnek resimler ve anlatımlı videolar çok işinize yarayacak. Anlatımlı videoları izleyerek bu güzel örgü çantaların nasıl yapıldığını kolaylıkla öğrenebilir ve sizde evinizde keyifle yapabilirsiniz.

Fakat hediye olarak düşünülecek bir çanta olmayabilir. Bunun nedeni ise biraz zahmetli bir yapılışı vardır. Göz nuru olan bu çantaları hazırlarken, tığ veya şişlerden yararlanabilirsiniz. Bu çanta için seçeceğiniz ip cinsi, kalınlığı, şiş ve şişin kalınlığı gibi yine tığ ölçüsü de son derece önemli kriterlerdir.

 
 

Üstte resimde gördüğünüz örgü çanta şiş ile yapılmış. Örgü tekniği olarak ta haroşa ve selanik örgü tekniğinden yararlanılmış.

 

 

mesh bags – sacs en filet – Netztaschen

 

Nelerden Çanta Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. einfache Tasche, kot çanta nasıl yapabilirim ve kot çanta nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir