Patik Nasıl Örülür

Evde Kolay Patik Nasıl Örülür?

Hanımların daha çok tercih ettiği en güzel ve kullanışlı gereçlerden birisidir. Bazen bir terliğin yerini alır. Bazen ise bayanlara çorap giymelerini unutturur. Eskilerden gelen örf ve adetlerimizin en güzel örneklerinden birisidir patikler… Bu yazımızda sizlere paylaşacağım anlatımlı videolar sayesinde nasıl patik örüleceğini kolayca öğrenebileceksiniz.

Sitemizde patik yapımı ile ilgili birçok çalışmaya patik modelleri ve kendin yap kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Evde kolay patik nasıl örülür? diyorsanız bu yazımda paylaşacağım örnek anlatımlı resimlerden ve anlatımlı videolardan yararlanarak sizde kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar mutlaka bu çalışmayı öğrenmeli ve satışa sunacakları ürün sayısını bu sayede arttırabilirler.

Patik nasıl örülür? merak ediyorsanız sitemizde yer alan anlatımlı patik yapılışı ile ilgili çalışmaları mutlaka incelemelisiniz. Evde patik yapımı ile ilgili diğer çalışmalarımız yine bu yazımızın sonundaki kısımda bağlantı şeklinde gözükecektir. Tıklayarak diğer patik modeli yapılışı ile ilgili çalışmalara kolayca ulaşabilirsiniz. Patik nasıl örülür? öncelikle bununla ilgili resim ve videolar için buyurun ;

Sizlere bu yazımızda patik nasıl örülür? ve nasıl kullanılır? bununla ilgili resimler ve videolu anlatımlar sunacağız.

 
 

evde-kolay-patik-yapimi evde-kolay-patik-yapimi2 evde-kolay-patik-yapimi3 evde-kolay-patik-yapimi4

 

Eğer sizinde bu şekilde bir çalışmanız varsa bize yorum yazabilirsiniz. Çalışmanızın resmini çekip bize https://www.facebook.com/makalepark sayfasından gönderebilirsiniz.

machen Booties – make booties – faire bottillons

 

Nikah İçin Gerekli Evraklar başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 nikah evrakları, 2016 nikah işlemleri ve nikah evraklar ankara hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir