Pirinç Örgü Tekniği Nasıl Yapılır?

Pirinç Örgü Tekniği Nasıl Yapılır?

Bayanlar bu günkü yazımızda sizlere pirinç örgü tekniği nasıl yapılır? pirinç örgü teknikleri nelerdir? pirinç örgü tekniğinin ayrıntılı anlatımını sunan videolar paylaşacağız.

Alta yer alan anlatımlı pirinç örgü modeli yapımıyla alakalı videolar çok işinize yarayacak. Hemen öncesindeki örnek resimlerdeki gibi sizde evde bu güzel tekniği kullanarak veya öğrenerek çok güzel örgü pirinç örnekleri yapabilirsiniz. Pirinç örgü yöntemini öğrenerek sizde evde yapmanın yanı sıra bilmeyenlere de öğretebilirsiniz.

Anlatımlı pirinç örgü örneklerini sitemizde daha önce de paylaştığımızı hemen altta benzer yazılar bölümünde rastladığınızda anlayacaksınız. Şimdi sizleri pirinç örgü tekniği öncesi örnek resim ve videolarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

pirinc-orgu-teknigi

pirinc-orgu-teknigi2

pirinc-orgu-teknigi3

pirinc-orgu-teknigi4

 
 

pirinc-orgu-teknigi5

pirinc-orgu-teknigi6

pirinc-orgu-teknigi7

pirinc-orgu-teknigi8

 

Messing mesh – brass mesh – maille en laiton – maglia di ottone – malla de latón

 

İşkembe Örgü Örneği Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. işkembe örgü modeli nasıl yapılır, işkembe örgü nasıl yapılır ve işkembe örgü örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir