Su Dalgası Örneği Nasıl Yapılır? Videolu

Su Dalgası Örneği Nasıl Yapılır? Videolu

Sizlere nostalji yaşatmak istedik. Bu çalışmada su dalgası örneğinin nasıl yapılacağını öğrenmek isteyenler kısa sürede öğrenebilecekler. Paylaştığımız videoyu izleyebilir ve su dalgası örneğini öğrenebilirsiniz.

Örgü örnekleri ve yapılışını anlatan videolarla birlikte resimli anlatımları sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Hemen alttaki su dalgası örneği yapımıyla alakalı çalışmaya benzer daha birçok örgü örneği yapımını anlatan projeleri sitemizde fazlasıyla bulacaksınız.

Onları da hemen benzer yazılar şeklinde bu içeriğin altında rastlayabilir ve beğendiklerinizi inceleyebilirsiniz. Sizde evde örgü örnekleri yapıyorsanız ve örgü işleriyle uğraşıyorsanız sitemizdeki faydalı çalışmalardan yararlanmanızı öneririm. Kolay gelsin.

 
 

Beispiel von Wasserwellen – Example of water waves – Exemple de vagues d’eau – Esempio di onde di acqua – eksempel på vand bølger – Ejemplo de las ondas de agua

 

Ev Yapımı Salon Aynası Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el yapımı ayna, el yapımı ayna örnekleri ve ev yapımı ayna hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir