Su Damlası Örneği Yapılışı Videolu

Su Damlası Örneği Yapılışı Videolu

Bu yazımızda ise sizlere su damlası örneği ile ilgili bilgiler vereceğiz. Derya Baykal’ın programını izliyorsanız orada paylaşılan bu eşsiz bilgiyi sizde kaçırmayın. İzleyeceğiniz video ile su damlası örneği nasıl yapılır? öğrenmiş olacaksınız.

Bu makalemde sizlere anlatımlı bir video paylaştım. Anlatımlı çalışmayı izleyerek evde kolay bir şekilde su damlası örneği yapılışını öğrenebilir ve yapabilirsiniz. Örgü modelleri ile ilgili diğer benzer çalışmaları ilgili kategori olan örgü işlerinde bulabilirsiniz. Ayrıca bu makalemde sizlere örnek su damlası örneği ile ilgili resimlerde paylaştım.

Fakat yapımını anlatan videoları altta bulabilirsiniz. İzledikten sonra nasıl yapıldığını öğrenerek evinizde kolaylıkla bu modeli yapabileceksiniz. Diğer çalışmalar bu makalemin sonunda karşınıza benzer yazılar olarak çıkacak. Dilerseniz o çalışmaları da inceleyebilir ve öğrenebilirsiniz.

Altta hem su damlası örgü örneği yer alıyor. Hemde anlatımlı video olarak yağmur damlası modelinin de anlatımı bulunuyor. Dilediğinizi izleyebilir ve kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Örgü dersleri kategorimize de göz atmanızı öneririm. Kolay gelsin.

su-damlasi-ornegi-yapilisi

Su damlası örgü örneğinin bir örnek resmi.

su-damlasi-ornegi-yapilisi1

 
 

su-damlasi-ornegi-yapilisi2

su-damlasi-ornegi-yapilisi3

su-damlasi-ornegi-yapilisi4

 

Yukarıda hem su damlası örneğinin yapılışı anlatılmaktadır. Hemde sonraki videoda yağmur damlası örgü örneği modelinin yapılışı tarif edilmektedir. Kolay gelsin.

Beispiele für Wassertropfen – Des exemples de gouttes d’eau – Examples of water drops

 

İki Şişle Kolay Örgü Modeli Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. iki şişle kolay örgü modeli yapımı, iki şişle kolay örgü nasıl yapılır ve iki şişle kolay örgü yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Ayşe diyor ki:

    video çok faydalı olmuş elinize sağlık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir