Tığ İşi Anlatımlı Örgü Bayan Patik Yapımı

Anlatımlı videolu bir şekilde bu yazımda sizlere evde örgüden bayan patik yapmak isteyen ev hanımları için güzel bir çalışma paylaştım. Daha önce de resimli anlatım ve anlatımlı video şeklinde birçok çalışma paylaşmıştım.

Tığ işi anlatımlı örgü bayan patik yapmak isteyenler için örnek bir resim ve anlatımlı video aşağıdadır. Benzer bayan patik yapmak isteyenler için altta diğer çalışmalara da göz atmanızı öneririm.

Tığ işi bayan patik modeli yapmak için sitemizde yer alan ” Patik Modelleri ” bölümüne de göz atmanızı öneriyorum. Evde kolay bir şekilde bayan patiği nasıl yapılır diyenler için paylaştığım anlatımlı videoda neler yapılması gerektiği aşama aşama kayıt edilmiş.

Şimdi sizleri anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Aynı zamanda örnek bir adette resim bulunuyor. Kolay gelsin. Yorum yazmayı unutmayın.

 
 

tig-isi-anlatimli-videolu-bayan-patik-orgusu

 

Pişti Kağıtlarından Takvim Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. iskambil kağıdından defter yap, iskambil kağıdından neler yapılır ve iskambil kağıdından yapılan çalışmalar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir