Tığ İşi Battaniye Modeli Yapımı

Tığ İşi Battaniye Modeli Yapımı

Yazımızın başlığından da anlaşıldığı gibi sizlere tığ işi battaniye modeli yapımını anlatan bilgiler paylaşmak istiyoruz. Tığ işi yazılarımızı yine ilerleyen günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Sizinde tığ işi yaptığınız örnekler veya modeller varsa bizimle paylaşabilirsiniz. Bize https://www.facebook.com/kendinyaps sayfamızdan bize ulaştırabilir ve gönderilerinizi ister facebook sayfamızda, isterseniz de sitemizde paylaşabiliriz. Sitemizdeki tığ işi kategorisindeki çalışmaları gittikçe arttırıyoruz. Paylaşacağım örnek resimler sonrasında karşınıza tığ işi battaniye modeli yapımı ile ilgili anlatımlı videolar çıkacak.

Bu yazımda paylaşacağım anlatımlı tığ işi battaniye modeli yapılışı ile ilgili anlatımlı videoyu da çok beğeneceksiniz. Diğer tığ işi battaniye çalışmalarını yine sitemizde yer alan tığ işi çalışmalar kategorisinde bulabilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda karşınıza tığ işi çalışmalarla ilgili bağlantılar çıkacaktır. Tığ işi battaniye modeli yapılışı ile ilgili birçok çalışmayı her geçen gün sizlere paylaşmaya da devam edeceğim. Tığ işi battaniye modeli yapımı ile ilgili çalışma ise şöyle ;

tig-isi-battaniye-modeli

Tığ işi battaniye modeli yapılış videosu :

 

 
 

 

 

tig-isi-battaniye-modeli

tig-isi-battaniye-modelleri

tig-isi-battaniye-ornekleri

gehäkelte Decken – crocheted blankets – couvertures de bonneterie

 

Sivrisineklerden Kurtulmanın En Kolay Yolu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay sivrisinek kapanı yapımı, evde sivrilerden kurtulmak ve evde sivrisineklerden korunmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir