TIĞ İŞİ BEYAZ GÜL YAPIMI ANLATIMLI

Tığ işi beyaz gül yapımı için anlatımlı olarak paylaştığım videoyu izleyerek sizde nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Tığ işi beyaz gül yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Benzer çalışmaları sitemizde sürekli olarak bulabilirsiniz. Tığ işi beyaz gül yapımı için paylaştığım videolu anlatım veya resimli anlatım olarak tüm çalışmalara tığ işi kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Tığ işi beyaz gül örneklerini daha önce çoğu kez paylaşmıştım. Evde kolay yapılan tığ işi çalışmaları sayesinde bu tür çalışmalar yapan ev hanımlarına hem eğitici video, hem de öğretici resimler paylaşmayı seviyorum.

Her ne kadar ben tığ işi çalışmalar yapamasam da benzer çalışmaları buldukça yine bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim.

Şimdi sizleri örnek resmi ve tığ işi beyaz gül yapmak için anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

tig-isi-beyaz-gul-yapmak-anlatimli

 

KEÇEDEN YAPILMIŞ SEVİMLİ OYUNCAK HAYVAN ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe baykuş örneği, keçe kuş oyuncak örneği ve keçeden örnek oyuncaklar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir