Tığ İşi Örgü Terlik Resimli ve Videolu Anlatım

Tığ İşi Örgü Terlik Resimli ve Videolu Anlatım

Bu yazımızda sizlere bebeklerinizin ayaklarını yumuşak tutan, herhangi bişeyin batmasını önleyen yumuşacık örme terlik tarifinden bahsedeceğiz. Tığ işi ile bebeklerinize örgü terlik yapabilirsiniz. Paylaşacağım anlatımlı resimlerden yararlanarak sizde evde kolay bir şekilde bu çalışmayı yapabilirsiniz.

Tığ işi diğer çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi kategorisinden ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı patik, yelek, hırka ve bebekler için örgü örneklerine de yine sitemizden ulaşabilirsiniz. Tığ işi örgü terlik resimli ve videolu anlatımları beğeneceğinizden eminim.

Bebeklerinizi misafirliklere götürdüğünüzde ayakları hem sıcak kalır, hem yumuşak ve güvende olur. Yapacağınız örgü için dilerseniz terlik tabanına iki örgünün hemen arasına sert bir nesne veya karton koyarak, keçe gibi bir tabanlık da koyabilir ve bebeğiniz sert cisimleri yada soğuğu az hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Tığ işi örgü terlik benzeri diğer çalışmaları bu yazımın sonunda bulabilirsiniz. Farklı birçok çalışmayı sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde bulabilirsiniz.

tig-isi-bebek-terlik-patik-yapilisi

Tığ işi bebekler için patik örme ile ilgili videolar :

 
 

 

 

 

tatli-cici-tig-isi-bebek-patikleri

tig-isi-bebek-patik-terlik

Patig der gehäkelte Baby – patig of crocheted baby – patig de bébé au crochet

 

Doğal Oda Kokusu Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. assainisseur d'air naturel, diy natural air freshener ve diy natürliche lufterfrischer hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. gülin tüzer diyor ki:

    çok şirin ama ya

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir