TIĞ İŞİ PEMBE GÜL ÖRNEĞİ YAPIMI

Tığ işi anlatımlı çalışmaları paylaşmaya kısa bir ara verdikten sonra, şimdi sizlere tığ işi pembe gül örneği yapmak için güzel bir anlatımlı çalışma paylaştım.

Hemen altta örnek resmine de ulaşacağınız çalışmayı sizde evinizde öğrenerek yapabilirsiniz. Tığ işi gül yapmak veya tığ işinden gül yapımıyla ilgili benzer çalışmaları sitemizde bolca bulabilirsiniz.

Hatta tığ işi benzer çalışmaları ve örnekleri ise hemen bu yazımın altındaki yerden bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Evde kolay yapılan tığ işi çalışmaları sizde öğrenip yapabilir veya yapıp satabilirsiniz.

Alttaki örneği battaniyelerde, yorganlarda, yastıklarda veya kazaklarda dahi kullanabilirsiniz. Tığ işi çalışmaları yine sizlere buldukça anlatımlı bir şekilde paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 
 

tig-isi-pembe-gul-ornegi-yapimi

 

OKUL ÖNCESİ NOEL BABA RESİM ÜZERİNDE TOPLAMA ÇIKARMA ÖĞRENME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boyama noel baba resimleri, kolay noel baba boyama resimleri ve matematik işlemli boyama resimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir