Tren Yolu Örneği Nasıl Yapılır?

Tren Yolu Örneği Nasıl Yapılır?

Yine bir örgü örneği ile karşınızdayız. Bu yazımızda sizlere tren yolu örneğinin nasıl yapılacağını anlatan güzel bir paylaşımda bulunacağız. Sizlerde videoyu izledikten sonra kolaylıkla öğrenebilir ve bu örnekten kendinize yapabilirsiniz.

Kolay yapılan tren yolu örgü örneği yapılışıyla alakalı altta yer alan örgü örnek resimleri dışında anlatımlı bir de video yer alıyor. İzledikten sonra hemen yapmaya başlayabilecek ve öğrenmek isteyenlere de kılavuz olacaksınız.

Birbirinden güzel örgü örnekleri ve yapımını gösteren çalışmaları sitemizde yer alan örgü örnekleri ve örgü modelleri kategorilerinden anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Yine bu yazımızın altında da yer alan çalışmalara göz gezdirmenizi öneririm. Kolay gelsin.

ajurlu-lale-ornegi-modeli

 
 

ajurlu-lale-ornegi-modeli1

Wie Zug mesh – How train mesh – Comment maillage de train – Come rete di treni – Hvordan tog mesh – Cómo malla tren

 

Ajurlu Lale Örneği Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ajur lale örnekleri, ajurlu lale örneği çıkartma ve ajurlu lale örneği nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir