Tunus İşi Patik Videolu

Tunus İşi Patik Videolu

Örgüye yeni başlayanların ilk işi en kolay ve en çok kullanılan patik modellerini yapmaktan geçer. Hem küçük olması, hem hemen bitebilecek durumda olması da birçok yeni başlayanın ilk tercihi olur. Zamanla kendisini geliştiren kişi, kış için ayaklarını soğuktan koruma amaçlı kışlık terlik, sıcak tutan patikler üzerine çalışmalarını da genişletirler. Yeni Tunus işi patik modellerini sitemizde yer alan Tunus işi kategorisinden bulabilirsiniz. Her gün değişik çalışmaları yapılış videolarıyla birlikte sizlere paylaşmaya çalışıyorum.

Bu yazımda da yine sizlere çok güzel Tunus işi patik modelinin örneklerini ve Tunus işi patik modelinin yapımını anlatan güzel bir anlatımlı çalışma paylaşacağım. Yorumlarınızı bekliyorum. Bu yazımızda sizlere Tunus işi patik örme ile ilgili paylaşımda bulunacağız. Tunus işi patikler son derece şık ve çeşitli olması nedeniyle birçok hanımın gözlerini doldurmaktadır. Tunus işi patiklerden örmek istiyorsanız ve öğrenmek istiyorsanız, aşağıda paylaşacağımız videoyu izleyebilirsiniz. Yine sizler için derlediğimiz Tunus işi patik modellerinden örnek resimleri de yine aşağıda sıraladık.

el-isi-tunus-isi-patik-ornekleri

farli-tunus-isi-patik-modelleri

gul-desenli-tunus-isi-patik

lale-desenli-tunus-isi-patik

tunus-isi-bayan-patik

 
 

tunus-isi-bayan-patik-ornegi

tunus-isi-orgu-patikler

tunus-isi-patik-anlatimi

tunus-isi-patik-nasil-yapilir

tunus-isi-patik-yapilisi

tunus-isi-tig-isi-patik

yeni-tunus-isi-patik-ornegi

Tunus işi patik örme ile ilgili detaylı ve sonuna kadar keyifle izleyebileceğiniz bir video.

tunesien geschäfts Booties – tunisia business booties – Tunisie chaussons d’affaires

 

Kolay Uçak Resmi Nasıl Çizilir? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. aircraft cartoon, bande dessinée d'avion ve evde kolay uçak çizimi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir