TÜRKÇE ANLATIMLI BUĞDAY BAŞAĞI ÖRGÜ ÖRNEĞİ

Evde kolay örgü işleri yapmak isteyenler için yine bu yazımda çok güzel ve anlatımlı bir çalışmanın videolu anlatımını paylaştım.

Türkçe anlatımlı çalışmadan yararlanarak sizde evde buğday örgü örneğini yapmayı öğrenebilirsiniz. Bu güzel örgü örneğinin Türkçe anlatımlı videosundan yararlanarak sizde bu güzel örgü örneğini yapmayı öğrenebilirsiniz.

Kolay anlatım sayesinde adımları uygulayarak sizde bu güzel çalışmayı kısa sürede yapmayı öğrenebilirsiniz. Sitemizde sürekli olarak yapımını anlatan anlatımlı videolar ve resimli anlatımlar paylaşıyorum.

Evde kolay buğday başağı örgü örneği yapmak için Türkçe anlatımlı video üzerinde tüm detaylar verilmiş. Yapmanız gereken videolu anlatımı izlemek ve örgü örneğinin nasıl yapıldığını adım adım öğrenerek tamamlamak.

Şimdi sizleri Türkçe anlatımlı buğday başağı örgü örneğinin yapılışını gösteren video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

turkce-anlatimli-bugday-basagi-orgu-ornegi-yapilisi

source : youtube.com

 

FİMO HAMURUNDAN TAVŞAN YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamurundan kolay tavşan yap, fimo hamurundan minyatür tavşan yap ve fimo hamurundan nasıl tavşan yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir