TÜRKÇE ANLATIMLI ŞEMSİYE ÖRGÜ ÖRNEĞİ YAPMAK

Evde şemsiye örgü modeli yapmak isteyen ev hanımları için bulduğum bu güzel çalışmaya benzer birçok örgü modelinin yapımını daha önce de paylaşmıştım.

Türkçe anlatımlı bir şekilde videodan yararlanarak sizde evde şiş örgüsü şemsiye örneği yapmayı öğrenebilirsiniz. Türkçe anlatımlı şemsiye örgü örneğine benzer diğer örgü örneklerini sitemizde yer alan örgü işleri bölümünden bulabilirsiniz.

Evde nasıl yapılır dediğiniz birçok örgü örneğinin detaylı anlatımını sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Tüm çalışmaların anlatımlı ve örnek resimli bir şekilde araştırmasını yapıp sizlerin önüne getiriyorum.

Hemen bu yazının altında da benzer örgü işleri veya şişle yapılan örgü örneklerine ulaşabilirsiniz. Detaylı anlatıma sahip örgü örneklerini buldukça yine sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim.

Şimdi sizleri video anlatımlı şemsiye örgü örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

turkce-anlatimli-semsiye-orgu-modeli-yapmak

source : pinterest.com

 

RENKLİ İPTEN KOLAY BİLEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. gökkuşağı bileklik yapmak, gökkuşağı kolye yapmak ve rengarenk bileklik nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir