VİDEO ANLATIMLI 1-3 YAŞ ARASI BERE ŞAPKA YAPMAK

Evde kolay yapılan bebek örgü çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda paylaştığım çalışmanın hem örnek bir resmi bulunuyor.

Hem de anlatımlı videosundan yararlanarak sizde bebek beresi yapmayı öğrenebiliyorsunuz. Damla hanımın paylaşımlarından yararlanmaya devam ediyoruz.

Video anlatımlı 1-3 yaş arası bere yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde nasıl yapıldığını detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Türkçe anlatımlı video sayesinde sizde bebek beresi yapmayı öğrenebilir ve bebeğinize yada yakınlarınızın bebeklerine bere yaparak onları sevindirebilirsiniz.

1-3 yaş bebek beresi yapmak için daha önce de benzer çalışmaların anlatımlı videolarını paylaşmıştım. Hemen bu yazımın altında onlara ulaşabilirsiniz.

Hemen altta bir adet örnek resmi bulunan çalışmanın anlatımlı videosunda tüm detaylar adım adım verilmiş. Böylece nasıl yapıldığını kısa sürede öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-1-3-yas-arasi-bere-sapka-yapmak

 
 

Bu yazının yabancı dillerdeki başlığı : make beanie hat – machen Beaniehut – faire Bonnet – gøre beanie hat – جعل قبعة قبعة صغيرة – сделать шлема Beanie

 

VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÇİÇEK MOTİFİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi çiçek motifi yap, anlatımlı tığ işi çiçek yapımı ve evde kolay tığ işi çiçek yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir