VİDEO ANLATIMLI 30 DAKİKADA PATİK NASIL ÖRÜLÜR

Video anlatımlı 30 dakika da patik örmeyi öğrenmek ister misiniz? bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın detaylı anlatımını içeren güzel bir video paylaştım.

Evinizde patik yapmayı istiyorsanız veya nasıl örüleceğini bilmiyorsanız? mutlaka bu yazımda paylaştığım ders niteliğinde ki çalışmayı yapmayı deneyebilirsiniz.

Örnek resim de paylaştığım çalışmanın tamamlanmış halini görebilirsiniz. Beğendiğinizde nasıl yapıldığını videoyu hazırlayan arkadaşımız detaylı bir şekilde anlatmış ve tüm yapmanız gerekenleri tek tek ifade etmişler.

Kendilerine teşekkürü bir borç biliriz. Şimdi sizleri 30 dakika da patik yapmak için anlatımlı video ve örnek resmi ile baş başa bırakacağım.

Benzer çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Hatta bu yazımın hemen altında da tunuş işi patik yapımı veya değişik patik örgü örneklerine ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-30dakikada-patik-nasil-orulur

 

SAMAN İPİNDEN NİHALE YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bardak altlığı nasıl yapılır, evde kolay nihale yapmak ve hasır ipiyle nihale yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir