VİDEO ANLATIMLI AFRİKA ÇİÇEĞİ MOTİF YAPILIŞI

Evde kolay bir şekilde Afrika çiçeği motif yapılışı ile ilgili güzel bir çalışma paylaştım. Bu yazımda sizlere paylaştığım çalışma hem Türkçe anlatımlı hem de detaylı tarife sahip.

Sizde evde bu güzel örgü örneğinin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Evde kolay motif yapmak isteyenler için daha önce de Afrika çiçeği motifi yapmak için benzer çalışmaları paylaşmıştım.

Bu yazımın altında karşınıza mutlaka çıkacaktır. Örnek resmi de yer alan altta bu çalışmanın detaylı anlatımına sahip Türkçe videolu Afrika çiçeği motifi yapmak için Damla hanımın sesinden dinleyeceğiz.

Şimdi sizleri Afrika çiçek motif örneğinin resmi ile ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Sizde anlatımdan yararlanarak bu güzel motif örneğinin yapılışını öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-afrika-cicegi-motif-yapilisi

 

ESKİ ÇORAPLARDAN YILAN OYUNCAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çorap oyuncak yapımı, çorapla oyuncak nasıl yapılır ve çorapla yılan nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir