VİDEO ANLATIMLI AFRİKA ÇİÇEĞİ MOTİFİ YAPMAK

Anlatımlı videosunu paylaştığım Afrika çiçeği motifi yapmak için detaylı ders videosundan yararlanabilirsiniz. Örnek resimdeki gibi sizde evde bu tür örgü örneğini yapmayı öğrenebilirsiniz.

Sitemizde örgü işleri ve örgü örnekleri bölümünde değişik örgülerin anlatımlarını paylaşmıştık. Bu yazımda da yine sizlere değişik ve anlatımı olan Afrika çiçeği motif örneği yapmak isteyenler için güzel bir video paylaştım.

Anlatımlı video sayesinde sizde bu güzel örgü örneğini zorlanmadan yapmasını öğreneceksiniz. Kısa sürede yapabilir ve çeşitli örgüler için bu güzel çiçek motif örneğini kullanabilirsiniz.

Çeşitli örgü örnekleri ve farklı desen örneklerini sitemizde sürekli olarak örgü işleri bölümünde paylaşmıştım. Bu yazımın hemen altında hepsi karşınıza çıkacaktır.

Şimdi sizleri video anlatımlı afrika çiçek motifi yapmak için anlatımlı ders ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-afrika-cicegi-motifi-yapmak

 

TIĞ İŞİ BEBEK PATİĞİ NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde tığ işi patik yapmak, tığ işi bebek örgüsü yapmak ve tığ işi bebek patiği yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir