VİDEO ANLATIMLI AJURLU BALIK SIRTI ÖRNEĞİ YAPMAK

Video anlatımlı ajurlu balık sırtı örneği yapmak isteyenler için bu yazımda paylaştığım çalışmayı kolayca öğrenebilirsiniz.

Anlatımlı çalışma maalesef Türkçe değil. Ancak Türkçe videolu anlatıma sahip ajurlu balık sırtı örneğinin yapılışını anlatan çalışmalar buldukça yine bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim.

Anlatımlı çalışmaları sitemizde yer alan örgü işleri ve örgü modelleri kategorilerinde bulabilirsiniz. Daha önce de ajurlu örgü örneklerinin anlatımlarını paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu yazımda da yine paylaştığım çalışmaya benzer birçok çalışma bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum.

 
 

Video anlatımlı ajurlu balık sırtı örneği yapmak için çalışma ve örnek resimleri alttadır. Sizde izleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Şimdi sizi çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

VİDEO ANLATIMLI YOL AYRIMI ÖRNEĞİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. detaylı yol ayrımı örneği, video anlatımlı yol ayrımı örneği ve yeni örgü örneği yol ayrımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir