VİDEO ANLATIMLI ÇAN ÇİÇEĞİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ

Evde kolay yapabileceğiniz örgü örneklerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve keyifle yapabileceğiniz bir örgü örneğinin anlatımlı videosunu paylaştım.

Sitemizde bol bol örgü örneklerinin yapımını anlatan çalışmalara ulaşabiliyorsunuz. Hemen bu yazımın altında da bu paylaştığım örneğe benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Video anlatımlı çan çiçeği örgü örneği yapmak isteyen ev hanımları veya nasıl yapıldığını öğrenmek isteyenler için çok güzel ve Türkçe anlatımlı video paylaştım.

Adımları uygulayarak sizde bu güzel örgü örneğini çeşitli çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Örnek resminde olduğu gibi sizde aynı çalışmayı zorlanmadan anlatımlı videoyu izleyerek yapımını öğrenebilirsiniz.

 
 

Evde çan çiçeği örgü örneği yapmak isteyenler veya bu örgü modelinin nasıl yapıldığını araştıranlar için buyurun anlatımlı videoya ;

source : pinterest.com

 

EVDE RESİMLİ TABLOLAR YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay resimli tablolar yapmak, evde kolay tablo yap ve evde nasıl tablo yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir