VİDEO ANLATIMLI ÇARPI ÖRGÜ MODELİ

Video anlatımlı çarpı örgü modelinin nasıl yapıldığını öğrenmek isteyen hanımlar ekran başına… bu yazımda sizlere anlatımlı ders özellikli çarpı örgü örneğinin nasıl yapıldığını aktaran güzel bir çalışma paylaştım.

Video yabancı konuşuyor. Ancak görüntüsünden yararlanarak nasıl yapıldığını izleyebilir ve kısa sürede öğrenebileceğinizi düşünüyorum.

Evde kolay örgü yapmak isteyenler için bu tür çalışmaları sıklıkla paylaştığımı söyleyebilirim. Hatta bu yazımın hemen altında benzer birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz.

Evde çarpı örgü modeli yapmak için paylaştığım çalışmanın bir de örnek resmini hemen altta paylaştım. Tamamlanmış halini kolaylıkla görebilirsiniz.

Aynı çalışmayı video anlatımlı dersi izleyerek öğrenebilir ve sizde nasıl yapıldığını kavrayabilirsiniz. Şimdi sizleri videolu çarpı örgü modeli yapımının çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-carpi-orgu-modeli-yapmak

 

EVDE GRAPON KAĞIDINDAN KUĞU YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eva kağıdından kuğu yapmak, grapon kağıdından kuğu yapmak ve kağıt katlayarak kuğu yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir