VİDEO ANLATIMLI ÇİÇEK MOTİFLİ BANYO LİFİ YAPMAK

Bu yazımda sizlere çok güzel bir anlatım paylaştım. Video anlatımlı çiçek motifli banyo lifi yapmak isteyen ev hanımlarına yönelik bu güzel lif örneği benim de çok hoşuma gitti.

Benzerlerinin örnek resimlerini sitemizde yer alan ” Lif Modelleri ” kategorisinde sıklıkla bulabilirsiniz. Ancak daha önce anlatımını pek paylaştığımı hatırlamıyorum.

Bu yazımda sizlere paylaştığım çalışma da videoyu hazırlayan annemizin eline sağlık. Çok güzel anlatmış ve detaylı bir şekilde ne yapılması gerektiğini tek tek vurgulamış. Hemen altta size örnek birde resim paylaştım.

Anlatımı izleyerek sizde çiçek motifli lif modeli yapabilirsiniz. Hatta fazla fazla yapıp satabilir ve eviniz için para kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çiçekli lif modeli yapmak için video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-cicek-motifli-banyo-lifi-yapmak

 

VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÜÇGEN YAPRAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi yaprak yapmak, tığ işi anlatımlı yaprak örneği yap ve tığ işi güllü yaprak yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir