VİDEO ANLATIMLI ÇOCUK PANÇO ÖRGÜ MODELİ YAP

Çocuklar için yapılan örgü çalışmalarını uzun zamandır paylaşmıyordum. Bu yazımda yine sizlere video anlatımlı çocuk panço örgü modeli yapmak için çok güzel bir anlatımlı çalışma paylaştım.

Detayları videolu derste tek tek verilmiş. Yapmanız gereken örnek resimdeki gibi çocuk panço nasıl yapılır diyorsanız anlatımlı videoyu izleyip, adımları uygulamak ve çalışmayı tamamlamak.

Video anlatımlı çalışmalar hem kolay yapılıyor. Hem de kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenmemize yardımcı oluyorlar. Son günlerde de her bulduğum çalışmanın video anlatımlı çalışmasını paylaşmaya çalışıyorum.

Çünkü yapımını ayrıntılı bir şekilde öğrendikten sonra hatasız bir şekilde yapmak istediğiniz çalışmaları kısa sürede tamamlayabiliyorsunuz. Şimdi sizleri örgü çocuk panço örneği ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-cocuk-panco-orgu-modeli-yapmak

 

VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ PLAJ ÇANTASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. crochet beach bag, Häkeln Strandtasche ve hæklet strandtaske hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir