VİDEO ANLATIMLI DENİZ DALGASI ÖRNEĞİ YAPMAK

Bu yazımda sizlere deniz dalgası örneği nasıl yapılır diyenler için resimli örnekler ve anlatımlı video paylaştım. Paylaştığım çalışma yine Arzu hanım tarafından hazırlanmış olup, tamamen Türkçe detaylı bir anlatım içeriyor.

Hem daha kolay yapabilmenize imkan tanıyor. Hem de evde kolay deniz dalgası örneği yapmak isteyen ev hanımlarına oldukça kolay bir öğretici ders niteliği de sunuyor.

Video anlatımlı deniz dalgası örneği yapmak için örnek resimler de hemen altta yer alıyor. Onun altında da evde kolay bir şekilde yapabilmenizi öğretecek eğitici detaylı video yer alıyor.

 
 

Benzer örgü örneklerini ve örgü işlerini bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Farklı çalışmaları da yapabilir ve yapmanızı öğreten ders niteliğindeki paylaşımlardan yararlanabilirsiniz.

Şimdi sizleri anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Yorum yazmayı unutmayın. Kolay gelsin.

source : pinterest.com

 

TEL BÜKMEYLE KOLYE NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay takı nasıl yapılır, tel bükmeyle bileklik yapmak ve tel bükmeyle kolye yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir