VİDEO ANLATIMLI KOLAY ŞİŞ ÖRGÜSÜ ÖRNEĞİ

Video anlatımını da paylaştığım çalışma da detaylı anlatıma sahip kolay şiş örgüsü örneği yapmak isteyenler için yardımcı bilgiler yer alıyor. Evde kolay örgü veya kolay şiş örgüsü yapmak isteyenler için paylaştığım örnek resimlerde yer alıyor.

Anlatımlı bir şekilde hemen yazımın sonunda evde kolay şiş örgüsü veya şişten örgü yapmak isteyenlere ders niteliği taşıyan bir adet video da yer alıyor. Benzer örgü videolarını sitemizde bolca görebilirsiniz.

Anlatımlı olmaları sayesinde evde kolay örgü yapmak isteyen ev hanımlarına hem kolay gelmektedir. Hem de yeni örgüye başlayanlar için ilk adımları doğru atarak temeli sağlam bir şekilde örgü öğrenmeye teşvik etmektedir.

 
 

Anlatımlı çalışmalar bu yazımın altında da karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da inceleyerek kolay örgü yapmak isteyenlere yardımcı çalışmalara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri video anlatımlı kolay şiş örgüsü örneği yapmak için anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest.com

 

KEÇEDEN ÇİÇEKLİ TOKA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe çiçek tokası yap, keçe tokası yapmak ve keçeden çiçekli takı nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir