VİDEO ANLATIMLI MOTİF BİRLEŞTİRME NASIL YAPILIR

Anlatımlı motif birleştirme nasıl yapılır videosunda Türkçe bir şekilde tüm detaylar verilmiş. Damla hanımın sesinden dinleyeceğiniz anlatımlı ve ders niteliğindeki bu güzel çalışmadan yararlanarak sizde motif birleştirme yapmayı öğrenebilirsiniz.

Daha önce de çeşitli anlatımlarla ve örnek resimlerle motif birleştirme yapımını gösteren çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımın altında benzer motif örnekleri ve motif birleştirme teknikleri karşınıza çıkacaktır.

Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kolay motif birleştirme nasıl yapılır diyorsanız sitemizdeki örgü işleri bölümünü mutlaka incelemelisiniz.

Benzer çalışmaları buldukça yine bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri örnek resimle birlikte Türkçe anlatımlı motif birleştirme çalışmasının anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-motif-birlestirme-nasil-yapilir

 

VİDEO ANLATIMLI AFRİKA ÇİÇEĞİ MOTİFİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. afrika çiçeği motifi yap, afrika çiçeği örgü örneği ve afrika çiçeği örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir