VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ BAŞAK YOLU ŞİŞ ÖRNEĞİ

Video anlatımlı örgü başak yolu şiş örneği yapmak için paylaştığım çalışmadan yararlanarak sizde bu güzel örgü örneğinin yapımını kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Evde kolay örgü işleri öğrenip yapmak isteyenler için sitemizde yer alan örgü işleri kategorisinde birçok anlatımlı videoya ulaşabilirsiniz.

Video anlatımlı örgü başak yolu şiş örneği her ne kadar yabancı olsa da görüntüsünden yararlanarak bu güzel örneği yapmayı öğrenebilirsiniz. Türkçe anlatımlı örgü başak yolu şiş örneği ile ilgili araştırmalarım sürüyor.

Bulunca yine sizlere bu başlık altından paylaşacağım. Benzer örgü örneklerinin anlatımlarını bu yazımın altında bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay örgü başak yolu şiş örneğinin anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-orgu-basak-yolu-ornegi

 

VİDEO ANLATIMLI PONPONLU BATTANİYE KENARI YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı ponponlu battaniye yapmak, battaniye kenarına ponpon nasıl yapılır ve battaniye kenarına ponpon yapımı anlatımlı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir