VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ BAYKUŞ ANAHTARLIK YAP

Evde kolay yapılan örgü anahtarlık çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda video anlatımlı örgü baykuş anahtarlık yapmak için güzel bir çalışma paylaştım.

Damla hanımın paylaşımlarından gidiyoruz yine… video anlatımından yararlanarak örgüden anahtarlık yapmayı öğrenebilirsiniz. Örgü baykuş anahtarlıklar yaparak kullanabilir veya satışa sunup, para da kazanabilirsiniz.

Sevdiklerinize örüp baykuş anahtarlıklar verebilirsiniz. Hediye olarak da verileceğini düşündüğüm bir çalışma oluğunu da söylemek isterim.

Daha önce resimli anlatım olarak baykuş anahtarlık yapmak veya fimo hamurundan baykuş anahtarlık yapmak gibi değişik çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum.

Zaten o çalışmalar bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz video anlatımlı örgüden baykuş anahtarlık yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-orgu-baykus-anahtarlik-yapmak

 
 

Bu yazının yabancı dillerdeki başlığı : knit owl keychain – stricken Eule Schlüsselanhänger – tricot trousseau de hibou – strik ugle nøglering – متماسكة المفاتيح البومة – вязать сова брелок для ключей

 

VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ BERE ŞAPKA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı bere yapımı, anlatımlı bere yapmak ve anlatımlı şapka yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir