VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ BERE ŞAPKA YAPMAK

Anlatımlı güzel bir kendin yap çalışması paylaştım. Bu yazımda yer alan çalışma video anlatımlı örgü bere şapka yapmak için tüm detayların yer aldığı güzel bir çalışmadır.

Anlatımlı videoyu izleyerek sizde örgü şapka yapmak için bu güzel çalışmayı yapmayı öğrenebilirsiniz. Çocuklarınıza veya kendinize örgü bere yapabilirsiniz. Yada bu tür çalışmaları fazla fazla yapıp turistik yerlerde satabilirsiniz.

Sevdiklerinize de örgü bere yapabilir veya örgü şapka yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Sitemizde örgüden şapka yapmak veya bere yapmak için birçok farklı çalışmayı daha önce de paylaşmıştım.

Benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Şimdi sizleri örnek resmi ve anlatımlı videosu ile birlikte örgü bere şapka çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-orgu-bere-sapka-yapmak

 

VİDEO ANLATIMLI EVDE KOLAY KARIŞIK TURŞU YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde karışık turşu nasıl yapılır, karışık turşu anlatımlı ve karışık turşu basmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir