VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ CEP TELEFONU KILIFI YAPMAK

Örgü cep telefonu kılıfı yapmak isteyenler bu enfes çalışmadan mutlaka yararlanmalılar. Çünkü dışarıda satılan plastik veya nasıl yapıldığı belli olmayan telefon kılıflarını alana kadar, bu güzel çalışmayı yaparak daha sağlıklı ve güzel çalışmalar yapabilirsiniz.

Örgü telefon kılıfı yapmak için damla hanımın çalışmasını yine sizlere paylaştım. Anlatımlı video üzerinde adım adım örgüyle telefon kılıfı yapmak isteyenlere tüm detayları aktarmış.

Videoyu izledikten sonra sizde kendi telefonunuz için veya sevdiklerinize hediye olarak örgü telefon kılıfı yapabilirsiniz.

Örgüyle telefon kılıfı yapmak için daha önce galiba amigurumi telefon kılıfı yapmak için bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onları da mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum. Bu çalışmanın tamamlanmış halinin bir de örnek resmini ekledim yazıya, bu sayede sizde bittiğinde nasıl olacağını az çok görmüş olacaksınız.

Şimdi sizleri örnek örgü cep telefon kılıfı resmi ile ve anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-orgu-telefon-kilifi-yapmak

 

VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÖRGÜ ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi çiçek, crochet fleur ve crochet flower hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir