VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ KİRAZ ANAHTARLIK YAPMAK

Evde kolay örgüden anahtarlık yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel bir anlatımlı videolu bir şekilde bir kendin yap çalışması paylaştım.

Video anlatımlı örgü kiraz anahtarlık yapmak için paylaştığım çalışmadan yararlanarak sizde örgü anahtarlık yapmayı öğrenebilirsiniz. Benzer çalışmaları değişik örgü meyve anahtarlık yaparak da kendinizi geliştirebilirsiniz.

Anlatımlı olması sayesinde zorlanmadan bu güzel çalışmayı yapabileceğinizi umuyorum. Videolu bir şekilde nasıl yapılacağı detaylı olarak anlatılmış.

Örgü kiraz anahtarlık yapmak için daha önce sanırım benzer bir çalışma paylaşmamıştım. Ancak amigurumi anahtarlık yapmak veya fimo hamurundan meyve anahtarlık yapmak gibi birçok çalışmayı sitemizde daha önce paylaşmıştım.

Onları sitemizdeki ilgili kategorilerden ulaşarak nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı örgü kiraz anahtarlık yapımının tarifi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-orgu-kiraz-anahtarlik-yapmak

 

EVDE KOLAY BANDANALI ÖRGÜ SAÇ YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2017 saç modelleri, anlatımlı saç modeli yap ve bandana örgü saç modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir