VİDEO ANLATIMLI PONPONLU BATTANİYE KENARI YAPIMI

Video anlatımlı örgü çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel ve işinize yarayacak anlatımlı bir örgü işinin videosunu paylaştım.

Video anlatımlı ponponlu battaniye kenar yapımı ile ilgili paylaştığım çalışmada Damla hanımın anlatımından yararlanacağız.

Evde battaniye kenarı yapmak isteyenler için ponpon kullanımını anlatan videolu anlatımda tüm aşamalar ve detaylar verilmiş. Yapmanız gereken anlatımlı videoyu izleyerek ponponlu battaniye kenarı yapılışını öğrenmek.

Evde kolay bir şekilde sizde bu güzel çalışmayı yapmayı öğrenebilirsiniz. Detaylı bir şekilde paylaşılan çalışmanın anlatımlı videosundan yararlanarak battaniye kenarına ponpon yapmayı öğrenebilir ve çeşitli battaniye çalışmalarınızda bu güzel örneği kullanabilirsiniz.

Evde battaniyeye ponpon yapmak isteyenler bu tür çalışmaları arıyor olabilirler. Bu yüzden paylaştığım bu güzel çalışma da detaylı bir şekilde nasıl yapacağınız paylaşılmış. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-ponponlu-battaniye-kenari-yapilisi

 

ORİGAMİ KAĞITTAN ADAM YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kağıt katlayarak insan maketi yap, kağıt katlayarak insan yapmak ve kağıttan adam figürü yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir