VİDEO ANLATIMLI ŞİŞ ÖRGÜSÜ KAR TANESİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ

Örgü çalışmalarının anlatımlarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel bir örgü örneği ve modeli olan kar tanesi örgü örneğinin anlatımlı 2 adet videosunu paylaştım.

Hem Türkçe hem de İngilizce olarak izleyip kavrayabileceğiniz anlatımlı ders niteliğindeki çalışmaları mutlaka incelemelisiniz. Kar tanesi örgü örneğinin nasıl yapıldığını arıyorsanız, bu yazımda paylaştığım anlatımdan yararlanarak sizde yapımını kolaylıkla öğrenebileceksiniz.

Benzer örgü örneklerini ve videolarını sitemizde sıkça bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Örnek resimlerde paylaştığım yazımda video anlatımlı şiş örgüsü kar tanesi örneği yapmak için tüm detaylar anlatımlı videoda yer alıyor.

Yapmanız gereken izlemek ve adım adım nasıl yapıldığını hem Türkçe hem de yabancı dil olan videodan tamamlamak.

Farklı örgü örneklerini sitemizdeki örgü işleri ve hemen bu yazımın altındaki diğer benzer çalışmalardan yararlanarak yapabilirsiniz.

 
 

Şimdi sizleri anlatımlı şiş örgüsü kar tanesi örneğinin anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

source : pinterest.com

 

FİMO HAMURUNDAN GÜL YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamurundan çiçek yap, fimo hamurundan gül yap ve fimo hamurundan süs yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir