VİDEO ANLATIMLI ŞİŞLE DELİKLİ ÇAPRAZ ÖRGÜ ÖRNEĞİ

Anlatımlı bir şekilde bu yazımda sizlere videolu şişle delikli çapraz örgü örneği yapmak isteyenlere bir çalışma paylaştım. Anlatımlı video üzerinde tüm detaylar verilmiş.

Yapmanız gereken adımları takip etmek ve çalışmayı kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Evde kolay örgü işleri yapmak isteyenler için sürekli bu tür anlatımlı videolar bularak önünüze getiriyorum.

Video anlatımlı şişten delikli çapraz örgü örneği yapmak için iki adet örnek resim de paylaştım. Hemen altında ise anlatımlı videosu yer alıyor.

Benzer örgü örneklerini sitemizde yer alan örgü işleri ve örgü örnekleri kategorilerinde bolca bulabilirsiniz. Evde örgü işleri yapan ev hanımları için sürekli olarak benzer çalışmaları buldukça paylaşıyorum.

 
 

Şimdi sizleri hem örnek resimlerle hem de video anlatımlı şişle delikli çapraz örgü örneği yapmak isteyenler için anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest.com

 

KEÇEDEN KURDELE KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe kapı süsü örnekleri, keçe kurdeleli kapı süsü yap ve keçeden kurdele kapı süsü yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir