VİDEO ANLATIMLI TEK PARMAK ELDİVEN YAPMAK

Evde kolay yapılan eldiven çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere evde kolay yapabileceğiniz bir kendin yap çalışmasının anlatımlı videosunu paylaştım.

Video anlatımlı tek parmak eldiven yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde örgü eldiven yapmasını öğrenebileceksiniz. Benzer eldiven örgü çalışmalarını sitemizde yer alan ” örgü işleri ” kategorisinde bulabilirsiniz.

Video anlatımlı tek parmak eldiven nasıl yapılır diyorsanız, bu yazımda paylaştığım örnek resimde gözüken eldiveni sizde anlatımlı çalışmayı izleyerek yapabilirsiniz.

Daha farklı eldiven örgü çalışmaları bu yazımın da altında karşınıza çıkacak. Tek parmak eldiven örgü çalışmasını yine damla hanım aktarıyor.

Benzer çalışmalarını yine paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdi sizleri anlatımlı tek parmak eldiven yapmak için çalışmanın örnek resmi ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-tek-parmakli-eldiven-yapmak

 

VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ GÜL YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi gül yap, evde kolay tığ işi gül yap ve tığ işi çiçek nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir