VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ ATKI BERE YAPMAK

Evde kolay yapılan kendin yap projelerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda paylaştığım çalışma da video anlatımlı tığ işi atkı bere yapmak için güzel bir videolu anlatım paylaştım.

Detaylı bir şekilde tarifi bulunan video üzerindeki çalışmayı zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz. Tığ işi bere yapmak için daha önce de benzer birçok çalışmanın resimli anlatımı ile video anlatımlarını paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine tığ işi atkı yapmak veya tığ işi bere yapmak isteyenler için paylaştığım güzel çalışma sayesinde her iki modeli de yapımını öğrenebilirsiniz.

Video anlatımlı çalışmalar hem bu tip örgü çalışmalarını yapmak için iyi oluyor. Hem de anlatımlı olması sayesinde detayları daha iyi anlamak mümkün oluyor. Şimdi sizleri örnek resmi ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-tig-isi-atki-bere-yapmak

 

VİDEO ANLATIMLI TEK PARMAK ELDİVEN YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tek parmaklı eldiven yapımı, örgü tek parmaklı eldiven yap ve örgüden tek parmaklı eldiven yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir