VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ BANYO LİFİ NASIL YAPILIR

Video anlatımlı tığ işi banyo lifi yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel ve eğlenceli bir çalışmaya yer verdim. Evimizde hepimizin banyosunda bulunan lifleri bilirsiniz.

İşte onların nasıl yapıldığını merak ediyorsanız, bu yazımdaki çalışmayı izleyebilir ve nasıl yapıldığını öğrendikten sonra kendinize veya sevdiğiniz kişilere yapıp hediye edebilirsiniz.

Genelde dışarıdan satın alınan lifleri pek önermiyorum. Çünkü nasıl yapılıyor, kimler yapıyor bilemezsiniz. Bu yüzden kendi örgünüzü kendiniz yapmanızı öneriyorum.

Hem evde boş vakitlerinizi değerlendirme, hem el işi marifetlerinizi geliştirme ve hem de evinize katkısı olacak para edecek bir şeyler öğrenmiş oluyorsunuz. Daha önce de lif örneklerini sitemizde çoğu kez paylaşmıştım.

Yeni lif modelleri ve nasıl yapıldıklarını ise yine anlatımlı bir şekilde sitemizde kategorilerde yada bu yazımın altında bulabilirsiniz. Şimdi sizleri tığ işi banyo lif modelinin örnek resmi ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-tig-isi-banyo-lifi-nasil-yapilir

 

ESKİ MOBİLYALARI DEĞERLENDİRME FİKİRLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski eşyaları değerlendirme, eski eşyaları yenileme ve évaluation des meubles hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. dilek diyor ki:

    güzel çalışmalar paylaşıyorsun. teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir