VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÇİÇEK MOTİFİ YAPMAK

Evde kolay yapılan tığ işi çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere video anlatımlı tığ işi çiçek motifi yapmak için güzel bir videolu anlatım paylaştım.

Damla hanımın paylaşımlarından olan bu güzel çalışmayı sizde yapımını öğrendikten sonra zorlanmadan yapmaya başlayabilirsiniz. Örgü çiçek motif örneklerini bol miktarda sitemizde bulabilirsiniz.

Sürekli olarak bu tür güzel çalışmaları buldukça sizlere paylaşıyorum. Video anlatımlı tığ işi çiçek motifi yapmak için paylaştığım çalışmanın hemen önünde bir örnek resmine ulaşacaksınız.

Örnek resim sonrasında paylaştığım anlatımlı videoyu izleyerek tığ işi çiçek yapmayı öğrenebilirsiniz. Damla hanım detaylı bir şekilde videolu anlatımda tüm aşamaları vermiş.

Ne yapmanız gerektiğini detaylı bir şekilde paylaşmış. Şimdi sizleri tığ işi çiçek motifinin örnek resmi ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-tig-isi-cicek-motifi-yapmak

 
 

Bu yazının yabancı dillerdeki başlığı : crochet flower – Häkelarbeitblume – crochet fleur – hæklet blomst – زهرة الكروشيه – крючком цветок

 

VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ BAYKUŞ ANAHTARLIK YAP başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. amigurumi baykuş anahtarlık, anlatımlı örgü baykuş anahtarlık yap ve örgü baykuş anahtarlık nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir