VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÇİÇEK ÖRGÜ MODELİ YAP

Bu yazımda sizlere kendin yap çalışması olarak video anlatımlı tığ işi çiçek örgü modeli yapmak için güzel bir anlatım paylaştım. Damla hanımın paylaşımlarından gittiğimiz bu günlerde yine güzel bir çalışma ile yine karşınızdayız.

Örnek resmine de bakıp, bittiği halini görebilirsiniz. Benzer birçok tığ işi çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Video anlatımlı tığ işi çiçek örgüsü yapmak için nasıl yapıldığını gösteren çalışmayı sonuna kadar izlemeniz yeterli olacaktır.

Sitemizde tığ işi ile yapılan birçok çalışmaya video anlatımlı ve resimli anlatımlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Altta tığ işi çiçek örgü modeli ile ilgili örnek resim ve anlatımlı video yer alıyor.

Şimdi sizleri onlarla baş başa bırakıyorum. Benzer çalışmalara hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-tig-isi-cicek-orgu-modeli-yapmak

 

VİDEO ANLATIMLI MAYALI HAMURLA PİŞİ NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı mayalı hamurla pişi yapmak, easy bagel dough ve kolay pişi tarifi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir