VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÇİÇEK YAPIMI

Evde tığ işi çiçek yapımı çalışmaları yapan ev hanımlarına bu gün yine çok güzel video anlatımlı damla hanımın çalışmalarından birisini paylaştım. Benzerlerini daha önce de çoğu kez paylaşmıştım.

Tığ işi çiçek motifi yapmak isteyenler bu güzel çalışmadan mutlaka yararlansınlar. Anlatımlı videosu sayesinde adımları kısa sürede öğrenebilir ve nasıl tığ işi çiçek yapıldığını kavrayabilirsiniz.

Örgülerinizde motif sıkıntısı çekiyorsanız sitemizdeki tığ işi kategorisi ile örgü işleri bölümlerine mutlaka göz atın. Daha önce de benzer çok güzel çalışmaları paylaşmıştım.

Hem kolay yapılan çalışmalar, hem de kısa sürede öğrenip farklı çalışmalara yer verdim. Video anlatımlı tığ işi çiçek yapımının benzerlerini altta bulabilirsiniz. Şimdi sizleri örnek resmi ve anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Yorum yazmayı unutmayın. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-tig-isi-cicek-yapimi

 

VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ MOTİF YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi motif yapmak, crochet patterns ve Häkelanleitungen hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir